Kong API Publisher (01.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Add
ps: زیاتول

en: Configuration
ps: سازول

en: Seconds
ps: سانیې

en: User name
ps: کارن نوم
