Kong API Publisher (01.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Seconds
ro: Secunde

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Services
ro: Servicii
