Kong API Publisher (01.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Seconds
ru: Секунды

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Services
ru: Службы

en: Methods
ru: Методы

en: Click
ru: Клик

en: Policy
ru: Политика

en: Service Name
ru: Имя сервиса

en: Delete policy
ru: Удалить политику
