Kong API Publisher (01.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit
