Kong API Publisher (01.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Seconds
sk: Sekundy

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba
