Kong API Publisher (01.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Configuration
sl: Nastavitve
