Kong API Publisher (01.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi
