Kong API Publisher (01.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Service
th: บริการ
