Kong API Publisher (01.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Add
ug: قوشۇش

en: Configuration
ug: لايىھە
