Kong API Publisher (01.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Seconds
uk: Секунди

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Headers
uk: Заголовки

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Methods
uk: Методи

en: Click
uk: Клац

en: Policy
uk: Поведінка

en: Service Name
uk: Назва сервісу
