Kong API Publisher (01.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
