Kontainer media (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Width
ka: სიგანე
