Kontainer media (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: No defined styles
ku: هیچ شێوازێک پێناسەنەکراوە
