Kontainer media (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Original image
sv: Originalbild

en: Width
sv: Bredd

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Reference
sv: Referens

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Autocomplete matching
sv: Automatiskt kompletterande som överensstämmer

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: No defined styles
sv: Inga definierade stilar

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Type of item to reference
sv: Typ av objekt att referera

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
sv: Alternativ bildtext för bildens attribut "alt".

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext

en: Entity reference autocomplete display format settings
sv: Inställningar för visningsformat åt automatiskt kompletterande objektsreferens

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
sv: Största antal automatiskt kompletterande förslag.
