Kontainer media (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
