Kontainer media (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
cs: Alternativní popis obrázku - 'alt' atribut.
