Kontainer media (1.0.0-beta3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - None -
fil: - Wala -
