Kontainer media (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Original image
de: Original-Bild

en: Width
de: Breiti

en: Media
de: Medium

en: Size of textfield
de: Grössi vom Textfäld
