Kontainer media (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
