Kontainer media (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -
