Kontainer media (1.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Media
el: Μέσα

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Reference
el: Αναφορά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Entity reference autocomplete display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για παραπομπή οντότητας
