Kontainer media (1.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Entity reference autocomplete display format settings
eo: Agordoj de la vidiga strukturo de ento-referencataj aŭtomataj kompletigiloj
