Kontainer media (1.0.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Reference
et: Viide

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Entity reference autocomplete display format settings
et: Olemi viitamise automaatjätkamise formaadi sätted

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded
