Kontainer media (1.0.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
