Kontainer media (1.0.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Width
ro: Lățime

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Reference
ro: Referință

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Media type
ro: Tip media

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder for link text
ro: Înlocuitor pentru textul legăturii

en: Entity reference autocomplete display format settings
ro: Setări de formatare ale afișării pentru autocompletarea entității de referință

en: Link format settings
ro: Setări pentru formatul legăturii
