Kontainer media (1.0.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Entity reference autocomplete display format settings
sr: Подешавање формата приказа аутоматског попуњавања поља ентитета са референцом
