Kontainer media (1.1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Reference
ca: Referència

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Entity reference autocomplete display format settings
ca: Paràmetres de format de la visualització d'autocompletat de referència d'entitat

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
ca: Nombre màxim de suggeriments de l'autocompletat.
