Kontainer media (1.1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Machine name
ne: मशीन नाम
