Kontainer media (1.1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Reference
sk: Referencia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
