Kontainer media (1.1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Width
is: Breidd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
