Kontainer media (1.1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း
