Kontainer media (1.1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
