Kontainer media (1.1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
