Kontainer media (1.1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Remove
vi: Xoá

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Format
vi: Định dạng

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: ID
vi: Mã

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
