Kontainer media (1.1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
