Kontainer media (1.1.3) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
