Kontainer media (1.1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Width
bs: Širina

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje
