Kontainer media (1.1.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
