Kontainer media (1.1.4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Machine name
sl: Strojno ime
