Kontainer media (1.1.5) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
