Kontainer media (1.1.5) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: ID
hu: Azonosító

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Media
hu: Média

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Reference
hu: Referencia

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Base URI
hu: Alap URI

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Entity reference autocomplete display format settings
hu: Automatikusan kiegészülő entitáshivatkozások megjelenítési formátumának beállításai

en: Link format settings
hu: Hivatkozás formátum beállítás

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Responsive image style: @responsive_image_style
hu: Alkalmazkodó képstílus: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
hu: Egy alkalmazkodó képstílus kiválasztása.

en: Failed to load responsive image style: “@style“ while displaying responsive image.
hu: Az alkalmazkodó kép megjelenítésekor nem sikerült az alkalmazkodó képstílus betöltése: „@style”.

en: Configure Responsive Image Styles
hu: Alkalmazkodó képstílus beállítása

en: Drupal image style
hu: Drupal képstílus

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hu: Az automatikusan kiegészített javaslatok számának felső határa.
