KPI Analytics (3.1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Terms
tr: Terimler

en: About
tr: Hakkında

en: Social
tr: Sosyal
