KPI Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Terms
it: Termini

en: About
it: Informazioni
