KPI Analytics (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Custom
ru: Собственная

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Terms
ru: Термины

en: About
ru: Информация
