KPI Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: About
bo: གསལ་བཤད
