KPI Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Custom
cs: Vlastní

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Terms
cs: Termíny

en: About
cs: Popis
