KPI Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Custom
fi: Oma

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Terms
fi: Termit

en: About
fi: Tietoja
