KPI Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Custom
nl: Aangepast

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Terms
nl: Termen

en: About
nl: Over

en: Architecture for making Key Performance Indicators for your website.
nl: Architectuur voor het maken van Key Performance Indicators voor uw website.

en: KPI Analytics architecture used in the Open Social Drupal 8 distribution.
nl: KPI Analytics-architectuur, zoals gebruikt in de Open Social Drupal 8 distributie.
