KPI Analytics (8.x-1.0-alpha7) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Terms
da: Ord

en: About
da: Om
