KPI Analytics (8.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Terms
eu: Terminoak

en: About
eu: (r)i buruz
